Laba diena, šį kartą pasiūlysiu savo žinias dar vienam puikiam žaidimo aspektui, specialios statistikos vadovas.

Praėjo beveik 1 metai nuo tada, kai įstojau į šią bendruomenę ir mylėjau visas jos dalis bei mūsų žaidimą ir norėjau sukurti šį vadovą. Kai kuriuos ankstesniuose vadovuose ir šio vadovo dalyse esančią informaciją kiti autoriai jau atrado Kinijos forumuose. Tačiau šiame vadove yra informacijos, kuri anksčiau nebuvo atskleista ar surasta,
Ir tikiuosi, kad tai turės didelę reikšmę kuriant jūsų personažus.

Testas

Atminkite, kad žemiau pateikta informacija nėra oficialiai paskelbta GTA, tačiau tai yra gana geras bandymas mane paaiškinti matematiškai. Visos žemiau pateiktos formulės yra tikrinamos tikrinant skirtingus ženklus tūkstančiams išpuolių, nukreiptų vienas į kitą. Patvirtinimo procesui reikia suderinamų formulių, ir tik viena iš jų turi būti teisinga. Norėdami rasti tikrąją formulę, turėjau patikrinti, ar kiekvienoje statistikoje yra atvejų iš tūkstančių atakų, buvo palygintos procentinės vertės, pateiktos vienoje iš suderinamų formulių, o tai, akivaizdu, yra teisinga.

Daug testų buvo atlikta dvikovoje naudojant šiuos simbolius:

Jų statistikos ypatumas leido man greičiau padaryti savo išvadas. Taip, burtininkė turi elizą! Testavimas apėmė apie 50 dvikovų tarp aukščiau paminėtų, kiekvienoje kovoje po maždaug 172 išpuolius.

Be šių personažų, aš taip pat įrašiau 15 įvairių BR simbolių klipus ir specialius pasiūlymus, kad įrodyčiau, jog mano formulės išties tikros įvairiuose scenarijuose. Atminkite, kad tik 66 įrašytuose vaizdo įrašuose vieni buvo 2 minučių, kiti 5 ir kiti net po 15 minučių. Aš turėjau daryti pertrauką kiekvieną sekundę, tik norėdamas užfiksuoti, ar veikėjas nukentėjo, buvo apdraustas / užblokuotas, nepadarė kritinio ir pan. Tai buvo ilgas ir įtemptas procesas, bet aš džiaugiuosi, kad galų gale jis atsipirko.

Specialioji statistika

 

Specialią statistiką (arba 6-dienų statistiką) sudaro 6 statistika, kuri rodoma simbolių ekrane, kad ją galėtų peržiūrėti visi vartotojai. Tai yra: smūgis, vengimas, prieplauka, medis, kritiškumas ir stabilumas. Spustelėdami mygtuką „Informacija“, esančią „Simbolių“ meniu skirtuke „Informacija“, galite perskaityti trumpą kiekvienos žaidimo statistikos paaiškinimą. Pabaigoje taip pat paaiškinama speciali statistika.

Tik blokuojama statistika nėra paaiškinta, galbūt atsitiktinai.
Blokavimas padidina tikimybę užblokuoti priešininko ataką ir padaryti mažiau žalos nei įprasta.

Svarbu 1: užblokavimas 50% sumažina gaunamą žalą.

Svarbu 2:

Kai blokuojate, tai nereiškia, kad jūsų oponentas nėra CRIT. Jūs tiesiog užblokate pusę jo kritinės žalos,
bet ekrane niekada nebus parodyta, kad jis buvo kritikas, jis tiesiog rašys „blokuoti“.S

Svarbu 3:

VIETOS PATIKINIMAI GALI BŪTI Kritiški! Bet jie niekada nerašys apie juos kritinių. Jie visada bus rodomi kaip padidėjusi šalčio, gaisro ar žaibolaidžių žala.

Svarbu 4:

Yra paslėpta „Element Trigger“ statistika, ir tai neturi nieko bendra su galimybe, kad jūsų įgūdžiai paskatins ELE.
Tai yra tipiška tikimybė, kad veikėjas gali sukelti elementarią žalą dėl įprastų išpuolių.

* 4 punktas bus aptartas vėlesniame vadove, kuriame bus aprašyti elementai .

Visi turėjome neaiškų supratimą, kad speciali statistika veikia kaip tarpininkas PvP kovose siekiant nustatyti galimybes, kuriomis veikėjas gali smogti, permušti, blokuoti, vengti, kritikuoti ar išvengti kritikos. Nelabai paaiškinta, kad neįmanoma nustatyti šių savybių tikimybės, jei nėra oponento, su kuriuo galėtum palyginti savo savybes. Aukščiau pateiktas sakinys reiškia, kad jūs negalite tiesiog pažvelgti į savo personažo ekraną ir pasakyti: „Aš turiu 38% tikimybę, kad pavyks įvykdyti kritinį įvykį“. Visi aukščiau išvardytų charakteristikų procentai ir todėl pridedami prie jūsų charakterio yra dinamiški ir galiausiai nustatomi tik tuo, kad priešas stovi priešais jus, palygindamas jūsų ir jūsų savybes.

BR vaidina absoliučiai jokio vaidmens nustatant personažo „Special Stat“ galimybę. Net jei žaidėjas atsilieka 10 milijardų BR atsilieka nuo kito, tačiau jo stabilumas yra didesnis nei kito kritinio stabilumo, greičiausiai neegzistuos galimybė, kad žaidėjas, turintis aukštesnį BR, atlikęs kritinį žemesnįjį. Tačiau tai nereiškia, kad specialaus statuto koeficiento negali pakeisti kiti veiksniai. To pavyzdžiai: prieblandos komplektas, talentai, žadinimo įrangos funkcija ir daugelis kitų, kurie turi tam tikrų pavyzdžių, kurie aktyviai keičia kažkieno specialiosios statistikos galimybes.

Kitas svarbus specialiosios statistikos bruožas, kuris iš tikrųjų nėra žinomas, yra tas, kad pats žaidimas neatlieka 6 + 6 skaičiavimų (6 už simbolį, po 1 už kiekvieną savo specialųjį), kai bandoma nustatyti kiekvieno specialiojo statuto tikimybę, kai kovojama du simboliai. ,
Kaip ir paslėptoje statistikoje, kai DR% ir CDR% veikia tik kaip ofsetiniai kintamieji (arba reduktoriai) apskaičiuojant ED% ir CD%, tas pats atsitinka su specialia statistika.

Taigi žaidime atsižvelgiama į šiuos 3 kiekvieno simbolio skaičiavimus, kai bandoma nustatyti galimybę gauti specialią statistiką:

1. Mano Dodge yra priešo smūgis.
2. Mano blokas yra priešo prieplauka.
3. Mano kritinis atsparumas priešui.

Pavyzdžiui, žaidime neatsižvelgiama į „mano ataką priešui vengiant“. Bet jis atsižvelgia į „jo vengimą iš mano smūgio“, kad aiškiai nustatytų priešo galimybę manęs išvengti.

Atsižvelgdami į tai, mes galime apibrėžti „Dodge“, „Block“ ir „Critical“ kaip pagrindines specialiąsias savybes, smūgį, pradūrimą ir stabilumą kaip papildomas specialias savybes.

Reikėtų pažymėti, kad tiek pagrindinė, tiek papildoma specialioji statistika yra vienodai svarbi, ir tai tik vardai, šios statistikos duomenys šio vadovo tikslais, siekiant paaiškinti šios statistikos skaičiavimo metodą žaidime. Kadangi buvo nustatytas specialiojo statistikos skaičiavimo pagrindas, galime toliau atskleisti tikslias šių skaičiavimų formules.
Specialiosios statistikos formulė yra tokia:

(mano pagrindinis
-Papildomos priešo specialiosios pajėgos) / (mano pagrindinės specialiosios pajėgos + 10000)
pavyzdys: (mano triukas yra priešo smūgis) / (mano triukas + 10000)

* Įrašas: kai rezultatas yra mažesnis nei 0, jis iškart tampa 0.

Pridėjus „+10000“, neįmanoma gauti jokios specialios statistikos, kurios grynoji vertė būtų 100%. Jis gali pasiekti 99 **, bet niekada nepasiekia 100%. Rezultatas yra procentas, todėl, jei nustatyta vertė yra 0,59, padauginkite iš 100 ir rasite 59%.

Taigi, kur, pasak Kinijos autorių, buvo gautos ankstesnės žinios apie specialią statistiką, tačiau ar tuo viskas baigiasi? Norėdami gilintis į šį klausimą, pradėkime lyginti du žemiau pateiktus simbolius:

Jei bandysime paimti raganos įvykių statistiką ir pašalinti iš to kalavijaus vengimą, ragana gaus neigiamas vertes, praktiškai turėdama 0% smūgio! Štai kodėl tik pirminė statistika inicijuoja skaičiavimą, o papildoma statistika veikia kaip reduktoriai.

Remdamiesi aukščiau pateikta statistika, mes apskaičiuosime, kad kalavijuočiai išvengs burtininko smūgio:

(806537-743634) / (806537 + 10000) = 62903/816537 = 0,077 => 7,7% laimikio.

Gerai, kad dabar turime skaičių, procentą. Dabar galime manyti, kad kalavijuodamas išvengia 7,7% atakų. Bet ar tikrai taip?

Po daugelio mano bandymų aš sužinojau, kad šis skaičius šiuo atveju yra būdas išvengti tikrojo vengimo atsitiktinumo. Taip yra todėl, kad yra daugiau skaičiavimų ir daugiau kintamųjų, į kuriuos reikia atsižvelgti, norint rasti realią galimybę išvengti ar blokuoti.

„Alt“ simbolio patikrinimas, pateiktas šio vadovo viršuje, leido man padaryti išvadą, kad tikimybė, kad veikėjas pateks į smūgį, priklauso nuo išsisukimų statistikos verčių ir priešininko bloko tikimybės. Trumpai tariant, „Dodge“ ir „Tree“ statistika yra dinamiškai atskirtos remiantis „Dodge“ ir „Tree“ statistikos santykiais, sukuriant naują kintamą statistiką, kurią mes vadinsime judrumu.

Todėl aukščiau pateikta formulė iš tikrųjų neranda tikrosios galimybės išvengti / užblokuoti veikėją ir pan., Bet suteikia mums stat koeficientą (%), kurį bandome apskaičiuoti.
miklumas – tai žodis, apibūdinantis Dodge’io ir Kalėdų eglutės simbolių santykį, palyginti su priešininko pataikymu ir pradūrimu.

Vikrumo formulė yra tokia:

(mano vengimo koeficientas + mano bloko koeficientas) / 2

Teisingai, atrodo lengva. Tai yra, kol galiausiai sužinosite, kad žaidimas pasilieka pusę galimybės būti pataikytam už vengimo statistiką, o kita pusė – už bloko statistiką.

Jei jūsų vengimo greitis yra 76%, o blokavimo greitis yra 0%, jūs vengsite puolimų 76% laiko, bet (76% + 0%) / 2 = 38%.

SVARBU: Aukščiau pateiktas teiginys leidžia daryti išvadą, kad norint pasiekti geriausią rezultatą, „Block“ ir „Dodge“ turi būti lygūs vienas su kitu arba paskirstyti, atsižvelgiant į tai, ar norite vengti „Dodge“ ar „medžio“, nes kiekviena iš šių savybių turi įtakos galimybė būti puse ir apibūdinimo stoka daro įtaką kito galimybėms.
Žinoma, net jei jūsų vengimo ir blokavimo charakteristikos yra daugiau ar mažiau vienodos, visada atsiras priešininko, su kuriuo susidursite, kai jo prieplaukos ir Heath charakteristikos gali pakeisti lygtį kitais būdais.

Kritinė nėra apskaičiuojama tokiu pačiu būdu, nes ji yra paprastesnė, jei ji neturi kitų savybių, paneigiančių jos galimybę. Jei galime rasti tikrąją įvykio tikimybę, kritinį faktorių galima padauginti iš įvykio tikimybės, kad būtų galima rasti tikrąją kritinę šio įvykio procento tikimybę.

Simbolio pataikymo tikimybė nustatoma taip:

100% – priešo judrumas

Jei, pavyzdžiui, mūsų priešininko vikrumas yra 23%, bendra tikimybė jį smogti yra 100–23% = 77%.
Ir jei mūsų kritinio smūgio tikimybė yra 8%, tai reiškia, kad mes pateiksime kritinius įvykius 8% iš mūsų 77% peržiūrų (faktinė kritinė tikimybė: 8% * 77% = 6,16%).

Taigi tikroji kritinių šansų formulė yra tokia:

((100% – priešiškas judrumas) + priešo blokas%) * mano kritinis faktorius

Pridedame varžovo blokavimo koeficientą, nes blokuoti įvykiai taip pat gali būti kritiški, nesvarbu, ar jie nerodomi ekrane.

Vengimo ir blokavimo santykis

Jei palyginsite labai stiprų personažą su silpnu, pastebėsite, kad jis gali turėti 97% vengimo greitį ir 95% blokavimo koeficientą, nes žaidimas lemia, ar vengiate, ar blokuojate puolimą, nes abu yra arti 100%? Todėl šiam skaičiavimui taip pat turime rasti vengimo ir simbolių bloko koeficientus. Jie nustatys, kuri statistika yra prioritetinė, atsižvelgiant į Dodge ir medžio plitimą ant jūsų personažo, tada sumažins smūgį ir pradurs priešą.

Vengimo koeficientas yra toks:

mano triukas yra priešo smūgis) / ((mano triukas yra priešo smūgis) + (mano blokas yra priešo pradurta))

Blokavimo koeficientas yra toks:

(mano blokas pramuša priešą) / ((mano blokas pramuša priešą) + (mano triukas yra pataikyti į priešą)

Jei rezultatai yra didesni nei 1, jie iškart tampa 1. Jei rezultatai yra didesni nei 0, jie iškart tampa 0. Rezultatas išreikštas procentais, taigi, jei rasta vertė yra 0,59, padauginkite iš 100 ir rasite 59%.

Dabar, kai žinome vengiančius ir blokuojančius koeficientus, iš tikrųjų galime rasti realią galimybę vengti ir blokuoti veikėją, padauginę juos iš veikėjo miklumo taip:

Faktinė galimybė vengti:

mano judrumas * mano vengimo greitis

Faktinė galimybė blokuoti:

mano judrumas * mano blokinis santykis

Specialus Stat skaičiuoklė

Aš jums nebereikės formules, nes mes jau beveik pasiekėme šio vadovo kelią.

Turėdamas omenyje visas šias žinias, aš sukūriau labai patogų įrankį, kuris leis naudoti šias žinias nenaudojant popieriaus lapo ir rašiklio kiekvieną kartą, kai norėsite apskaičiuoti savo ypatybes priešininkų atžvilgiu.

Žemiau galite gauti specialų statistikos skaičiuoklę, nes ją pridėjau prie šio vadovo. Arba galite dirbti internete, spustelėdami šią nuorodą. Galite pakeisti tik spalvotas dėžutes.

Dalyvavimas skaičiuotuve

Pabandykime naudoti šį įrankį, norėdami išmatuoti specialią dviejų oponentų statistiką kartu ir surasti jų ypatingus šansus vienas kito atžvilgiu.
Šiame vadove į skaičiavimus bus įtraukti serverio „EU-782 Loki“ ir serverio „EU-444“ „Davidmage“ duomenys, pateikiant specialią statistiką nuo 2018 03 03. Šie du personažai yra vieni geriausių Europoje, turi ne tik didelę pažangą BR, bet ir turi daugybę ypatingų ir paslėptų savybių, palyginti su kitais žaidėjais, turinčiais aukštą BR.

Neapsigaukite dėl BR skirtumo. Loki yra naujesnis veikėjas, tačiau investicijos į jo charakterį yra daug didesnės, palyginti su jo žaidimo laiku. Tačiau Davidmage yra vyresnio amžiaus veikėjas ir, nors jo BR gali atrodyti mažesnis, jo „Gem“ bruožas ir paslėptos statistikos pasiskirstymas yra natūraliai stiprus.

Įdėdami specialią statistiką į skaičiuoklę, matome, kad tikimybė sulaukti Loki prieš Dovydą yra 93,91%, o tikimybė sulaukti Davidamamo prieš Loki yra 97,38%. Iš šių hitų „Loki“ kritikuos 6,93%, o „Davidmage“ – 13,29%. „Loki“ turi 0% vengti jų mūšio, todėl savo ekrane nematys jokio „išsisukinėjimo“. Jo tikimybė blokuoti yra 2,62%. „Davidmage“ taip pat turi tam tikrą šansą blokuoti ir gali blokuoti 6,09% „Loki“ atakų. Jo tikimybė išvengti Lokio taip pat yra 0%.

Išvada

 

Dabar atminkite, kad aukščiau pateiktuose skaičiavimuose atsižvelgiama tik į specialiųjų simbolių paskirstymą kiekvienam simboliui.
Jei, pavyzdžiui, veikėjas turi 0% vengti kito, tai nereiškia, kad jis niekada nematys „Evasion“ savo ekrane, ir taip yra todėl, kad kiekvieno veikėjo ypatybės ir galimybės taip pat dinamiškai keičiasi atsižvelgiant į talentus, dalykinius įgūdžius, savybes ir kt.
Pvz., Šie talentai gali pakeisti šias savybes mūšio metu pritaikę atitinkamus sugebėjimus:Bandant išbandyti šią skaičiuoklę, prieš darydami prielaidą, kad ji pateikia neteisingus rezultatus, pabandykite atsižvelgti į visus parametrus.
Didžiąją dalį bandymų praleidau su personažais, kurie nesinaudoja kitomis galimybėmis, palyginti su ypatingomis galimybėmis, tačiau jūsų personažai taip gali būti.

Mano aistra atskleisti tikslias žaidimo formules mane persekiojo, nors kartais buvo labai nemalonu, kai negalėjau pasiekti galutinio rezultato. Tikiuosi, kad šis vadovas padės visiems bendruomenės nariams nustatyti jūsų charakterio silpnybes, susijusius su specialiaisiais pasiūlymais prieš kitą oponentą, dėl kurio visada jaudinatės.

Tikiuosi, kad šis vadovas padės visiems bendruomenės nariams etapais atrasti jūsų charakterio silpnybes prieš kitą oponentą, kuris vis dar jus vargina. Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Sveiki atvykę į mūsų grupę, Spustelėkite ČIA . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau jus informuoti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“!

[direct-stripe value=”ds1576051295644″]