Poradnik: Przebudzony Zwierzak i dodatkowy tablet zwierzaka

Drodzy gracze, nowa aktualizacja przyniosła nową funkcję związaną ze zwierzakami. Nazywa się ona ‘Przebudzony Zwierzak’. Wprowadzony został również Mityczny Zwierzak, który wymagany jest, by odblokować specjalne atrybuty i umiejętności w naszym nowym tablecie. Na koniec, Metamorficzny Archanioł i Harmoniczne Skrzydła Gniewu zostały wprowadzone do menu gry i będą dostępne do uzyskania w przyszłych wydarzeniach – poradnik: Przebudzony Zwierzak i dodatkowy tablet zwierzaka. Możecie przeczytać więcej o tej aktualizacji na naszej oficjalnej stronie tutaj:

https://lod.gtarcade.com/en/lodEvents/13395.html- Przebudzony Zwierzak

https://lod.gtarcade.com/en/lodEvents/13370.html – Metamorficzny Archanioł

Nasz nowy Mityczny Zwierzak, Malgus, jest tu by wzbogacić naszą różnorodność zwierzaków w Legacy of Discord. Ten nowy demon jest połączony z naszym nowowprowadzonym Tabletem Wyciszenia, który daje umiejętność uciszenia przeciwników uniemożliwiając im używanie umiejętności przez kilka sekund.

Widzieliśmy nową aktualizajcę wprowadzającą nowy zestaw Skrzydeł Gniewu nazwany ‘Harmonicznym’, czyli Skrzydła Gniewu Rangi 9. Możecie zobaczyć ich anielski wygląd na zrzucie ekranu poniżej:

Metamorficzny Archanioł, wcielenie Światła, który jest tu by zetrzeć się z Ciemnością, również został wprowadzony po tej aktualizacji. Zarówno Harmoniczne Skrzydła Gniewu jak i Metamorficzny Archanioł będą ogólnodostępne w przyszłych wydarzeniach, więc miejcie się na baczności, Strażnicy.

Nowa funkcja Przebudzony Zwierzak

Najważniejsza część tej aktualizacji, nowa funkcja Przebudzony Zwierzak, oparta jest na nowym trybie walki zwierząt, który dostępny będzie od 22 października, Wieża Ciemności. Gracze otrzymali szansę na przygotowanie swojego Przebudzonego Zwierzaka do następnego tygodnia dzięki funkcji Przebudzonego Zwierzaka w tej aktualizacji. Możecie zobaczyć podgląd naszej nowej funkcji naciskając na przycisk ‘Podgląd’ na górze swojego Interfejsu, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej. Nie zapomnijcie o codziennych nagrodach do zebrania z Podglądu! Codzienna nagroda daje graczowi nowe środki, Zaawansowane i Wybitne ‘Przebudzenie Siły’, które jest wymagane do przebudzenia zwierzaków w naszej nowej funkcji Przebudzenia Zwierząt.

Poniższy interfejs jest głównym menu funkcji Przebudzony Zwierzak i pokazuje wszystkie zwierzaki, które mogą zostać przebudzone w danym momencie. Zwierzaki są posortowane od najnowszej frakcji, nazwane jako Święty, Zły, Cai, Bestia i Cień. Każda frakcja dodaje różne bonusy dla gracza po wyposażeniu Zwierzaka tej frakcji. Zauważcie, że nie wszystkie zwierzaki mogą zostać przebudzone na tym etapie, ale stopniowo każdy zwierzak zostanie dodany do tej listy.


Zauważcie, że bonusy frakcji zmieniają się w zależności od tego, ile zwierzaków odblokowaliście na daną Frakcję i ile Rang zostało osiągniętych przez zwierzaki tej frakcji. Aby przebudzić zwierzaka, po prostu kliknijcie na jednego z nich, a następnie na przycisk Aktywuj. Potrzebujecie wymaganej ilości fragmentów, aby to zrobić i zwierzak musi mieć osiągniętą pewną jakość gwiazdkową. Wymagana ilośc fragmentów wymaganych do przebudzenia zwierzaka zależy na jego jakości.

Niebieskie/Rzadkie zwierzaki – 25 fragmentów na każdego – Musi być przynajmniej jakości 3-gwiazdkowej
Fioletowe/Epickie zwierzaki – 50 fragmentów każdy – Musi być przynajmniej jakości 3-gwiazdkowej
Żółte/Legendarne zwierzaki – 75 fragmentów każdy – Musi być przynajmniej jakości 2-gwiazdkowej
Czerwone/Mityczne zwierzaki – 100 fragmentów każdy – Musi być przynajmniej jakości 2-gwiazdkowej

Aby ulepszyć zwierzaka po prostu kliknijcie na jego ikonę w interfejsie Przebudzania Zwierzaka. Będziecie potrzebować fragmentów tego Zwierzaka oraz ‘Przebudzenia Mocy’. Możecie potrzebować Zaawansowanych lub Wybitnych wersji ‘ Przebudzenia Mocy’ w zależności od jakości Zwierzaka.

Przebudzenie Zwierzaka da graczowi dużo BR dając mu dużo bonusów procentowych, podstawowych i specjalnych statystyk. Połączone z bonusami Dodatkowego Ataku i Redukcji Obrażeń jest świetną funkcją do zainwestowania dla każdego. Mamy nadzieję, że ten poradnik odpowiada na wiele z pytań, jakie mogliście mieć odnośnie naszej nowej aktualizacji. Oczekujcie kolejnych wpisów.

Jeśli macie jakieś pytania albo potrzebujecie pomocy, chętnie Wam pomożemy! Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy KILKNIJ TUTAJ. Albo do kontaktu z administracją. Możecie również znaleźć nas naFacebooku!