Sveiki visi! Čia vėl esu su vienu svarbiausių „Legacy of Discord“ vadovų – paslėptos statistikos vadovas. Šį kartą suteiksiu daugiau žinių apie žaidimo aspektą, kuris nėra gerai žinomas bendruomenei.

Paslėpta statistika yra paslėpta, nes, jie yra paslėpti.

 

Jie nėra matomi arba įtraukiami į simbolių ekraną kaip, pavyzdžiui, gyvenimo taškai ar išpuoliai.

ATNAUJINIMAS: Nuo 2003 03 22, ši statistika dabar yra atskleidžiama kiekvieno žaidėjo simbolių informacijos ekrane. Manau, kad turėtume vadinti juos dabar atskleista statistika.

„Legacy of Discord“ yra 4 paslėptos statistikos, nors viena iš jų nėra tikrai paslėpta. Tai yra kritinės žalos statistika, matoma visiems simboliams. Tačiau šio vadovo tikslais mes įtrauksime ją kaip vieną iš paslėptų statistinių duomenų vien dėl to, kad ji yra sujungta su visa kita.
Kitos trys statistikos yra: papildoma žala, žalos sumažinimas ir kritinės žalos sumažinimas. Ši 4 statistika veikia kartu ir veikia panašiai bei yra glaudžiai susijusi.

Žaidėjui nesunku atspėti, ką tiksliai daro ta statistika, nes norint rasti atsakymą, ją reikia išversti. Papildoma žala padidina bendrą veikėjo žalą, o žalos sumažinimas sumažina bendrą patirtą žalą. Kritinė žala ir kritinės žalos sumažinimas veikia tuo pačiu būdu, tačiau tik esant kritinėms atakoms.

Lengva, ar ne? Taip, kol mes ieškosime išsamesnio paaiškinimo šiame vadove apie paslėptą statistiką, kad galėtume tiksliai apskaičiuoti, kokią žalą mes patiriame ar gauname.

„Legacy of Discord“ galite rasti šią statistiką su tokiomis santrumpomis:

Papildoma žala – ED, ED%, Dmg% ir papildoma žala.
Žalos sumažinimas – DR, DR%, Dmg Reduc arba Damage Reduction%

Kritinė žala – CD, CD%, Crit Dmg% kritinės žalos,

Kritinės žalos sumažinimas – CDR, CDR%, Crit Dmg Sumažinti arba sumažinti kritinę žalą%

* Pastaba: vienintelis „Discord Legacy“ tikslas – sumažinti įgūdžių perkėlimą yra patobulinti jūsų įgūdžius 15 ir 80 lygiuose. Bet kuris kitas CDR ir CDR% atvejis yra paslėpto mažinimo statistika. kritinės žalos ir bet koks kitas kompaktinio disko ir kompaktinio disko atvejis% yra paslėpta kritinės žalos statistika.

Atminkite, kad ši 4 statistika VISADA bus procentinė statistika (%). Jie niekada nėra skirti padidinti fiksuotą sumą ir net jei žaidime nėra „%“ ženklo, taip yra todėl, kad jis praleistas iš sąsajos.

Paslėpta statistika palikimo nesantaikoje

Veikėjas gali susidurti su šia statistika daugeliu žaidimo atvejų, kai kurie iš jų yra rodomi žemiau žaidimo ekranuose: brangakmeniai (viena iš svarbiausių paslėptos statistikos savybių).


Gyvūnų giminystė

Alafurijų sustiprinimas

(dar viena svarbi savybė, taip pat suteikianti galimybę pirmenybę teikti tam, ko norite)

Gyvūnų šeima

Prabudusios Gyvūnų frakcijos efektai

Ir iš daugelio kitų meniu, tokių kaip neseniai pridėta reklama ar kai kurios įrangos ypatybės, tokios kaip tobulinimo premijos, tobulinimas ar tobulinimas, „Twilight“ komplektai, metamorfozės, relikvijos, kalnų dievai ir daug daugiau.


Reikėtų daug laiko sėdėti ir sekti visus tų 4 paslėptų statistų apie jo personažą papildymus.
Kritinė žala matoma simbolių lape, pradedant nuo dabar, tikimės, kad likusi statistika bus pridėta vėliau atnaujinant, kurią visi gali pamatyti.

“Mekanizmas”

 

Visi sutiko žmogų, kuris skundėsi sakydamas: “Kaip aš praradau šį vaikiną? Tai yra 1 milijardu BR mažiau nei man, bet aš vis tiek praradau. Kaip tai įmanoma?”
Na, aukščiau nurodytą rezultatą įtakoja daugybė veiksnių, o paslėpta statistika yra geriausia. Taigi šiandien išmokta pamoka yra tokia: BR nėra viskas. Nors BR daug padeda, didindamas pagrindinę statistiką ir teikdamas pirmenybę jūsų personažui daugelyje įvykių ar serverio kovų, tai tikrai nėra vienintelis laimėjusios formulės komponentas, kalbant apie neapdoroto personažo galią.

Be paslėptos statistikos, labai svarbų vaidmenį neapdoroto charakterio stiprumui taip pat vaidina kiti veiksniai, tokie kaip specialioji (arba 6 matmenų) statistika („Blokuoti“, „Dodge“, „Hit“, „Pierce“, „Atsparumas“, „Kritinė“), taip pat gauti retų daiktų, turinčių gabumų. ypatumai, tokie kaip Elysios / Wrath, Anzu ar Rage sparnai ir tt
Taip pat labai svarbu efektyviai atnaujinti savo „Rune“ įgūdžius ir padidinti savo talentą naudojant „Seals“. Daugybė kitų dalykų, kurie bus aptarti kituose vadovuose.

Paslėpta statistika vaidina didžiulį vaidmenį artimos kovos baigtyje, ir tai bus parodyta žemiau.

Paslėptos statistikos formulės

Paslėpta statistika yra žalos daugiklis arba žalos sumažinimas, ir tai būtina žinoti kuriant personažą. Kritinės žalos mažinimas% sumažina priešininko kritinę žalą%. Kritinės žalos formulė yra (1 + kritinė žala% + 0,5) * pagrindinė žala. 0,5 yra vidinės kritinės žalos, kurią padaro žaidimas, daugiklis, kuris padidina žalą 50%, jei jūsų personažas užstringa, be jokių papildomų premijų ir niekada negali būti sumažintas kritinės žalos procentas. priešininkas.

Pavyzdžiui, jei jūsų bendras kritinės žalos sumažėjimas yra 143%, o jūsų oponentas rodo 80% kritinės žalos, nurodytos jo simbolių lape, sumažinkite savo kritinę žalą% iki 0%, jis niekada negali peržengti žemiau to. Tačiau jei jis pateiks jums kritinį smūgį, jis padarys 1,5 karto didesnę žalą už bazę dėl įmontuoto daugiklio x0,5, kurio niekada negalima atšaukti.

Dėl papildomos žalos%, formulė veikia panašiai: (1 + papildoma žala%) * pagrindinė žala. Turint tai omenyje, žalos sumažinimas taip pat kompensuoja papildomą jūsų oponento žalą kaip ir kritinė žala bei kritinės žalos sumažinimas.

Labai svarbi formulės dalis yra ta, kad jei jūsų padaryta žala yra kritinė, tada formulė su papildoma žala ir kritine žala yra daugyba, o ne papildymas. Formulė yra tokia:
((1 + papildoma žala%) * (1+ kritinė žala% + 0,5)) * pagrindinė žala

Tai reiškia, kad turėti nuolatinį% papildomos žalos jūsų asmeniui srautą yra taip pat svarbu, kaip pridėti kritinės žalos procentą, jei ne dar svarbiau. Žalos mažinimas% ir kritinės žalos mažinimas veikia lygiai taip pat ir yra labai svarbūs siekiant išvengti žalos, kai jie susiduria su kitais PvP žaidimų žaidėjais.

Dabar daugelis žaidėjų, kurie skaitys šį paslėptos statistikos vadovą, sakys, kad sumažinimo statistika neturi jokios įtakos, jei oponentui nepadaroma papildoma žala. Daugelis tikėtųsi, kad redukcijos statistikoje yra tam tikra formulė, susiejanti juos su veikėjo gynybos statistika, tačiau taip nėra. % Sumažinimo statistika tiesiog kompensuoja% žalos statistiką ir neturi savo formulės.

Pastebėjimai

 

Atminkite, kad dar sunkiau apskaičiuoti padarytą žalą. Net tiksliai apskaičiavę savo žalą, niekada negalėsite iki galo ištirti priešininko paslėptos statistikos ir gynybos galimybių, tačiau turėdami omenyje visą šią informaciją galėsite suprasti, kokia svarbi yra ši statistika. Kuriant jūsų personažą, jų nereikėtų pamiršti. </ Strong>

„Wrathwing Amplify“ šiuo metu yra labai svarbi paslėptos statistikos funkcija. Aš siūlau jums sutelkti dėmesį į tam tikrų sparnų padidinimą, o ne atnaujinti visus iš karto. Teikite pirmenybę tiems, kurie suteikia jums statistikos, kurių trūksta jūsų personažui. Papildoma ir kritinė žala yra susieta su daugyba, todėl kritinė veikėjo tikimybė tampa svarbiausiu prioritetu. Būtų protinga šiek tiek daugiau dėmesio skirti „Kritikų“ ir „Atsparumo“ statistikai. Aišku nepamiršdami kitų Specialiųjų paslaugų.

Sparnai, tokie kaip „Wrath 12“ lygis ar „Twilight Weapon“, turi galimybę visiškai anuliuoti „Dodge“ ir „Blokuoti“ statistiką. Padarykite atsparumą dar naudingesnį. Tačiau nepamirškime, kad „Dodge“ yra statistika, galinti visiškai užkirsti kelią žalos šaltiniui. Blokas gali dar labiau užkirsti kelią žalai ir nemaloniems gydomiesiems sugebėjimams per „Twilight“ karolius ar kelnes. Tiek dangaus, tiek įprastų PvP žaidimų srityje.

Galų gale viskas priklauso nuo to, kokia kryptimi norite suteikti savo charakterį. Mano nuomone, pusiausvyra yra viskas, tačiau prioriteto suteikimas kažkam su pranašumu gali duoti puikių rezultatų.

Jei turite klausimų apie šį paslėptos statistikos vadovą, mes mielai jums padėsime. Galite prisijungti prie mūsų grupės SPAUDA ČIA . Arba susisiekite su administratoriais. Mus taip pat galite rasti „Facebook“ !
[direct-stripe value=”ds1576051295644″]