Labas visiems, tai yra Legacy of Dicord vadovas apie įniršį. Aš pasistengsiu pateikti jums šiek tiek daugiau informacijos, kurios galbūt nepastebėjote ar niekada nežinojote apie įniršio generavimo sistemą. Šio vadovo tikslas yra suteikti jums pakankamai informacijos apie kai kurių šio žaidimo sudėtingesnių funkcijų detales.

 

Visų pirma, esu tikra, kad visi pažysta „Legacy of Discord“ įniršio funkcija. Paprastai, kai jūsų personažas puola ir naudoja sugebėjimus, jis kuria įniršį, kurio reikia jūsų aukščiausio lygio įgūdžiams išlieti.

Kiekvieno personažo maksimalūs gebėjimai gali būti atiduoti tik tada, kai gebėjimų skaitiklis yra pilnas. Kiekvienas gali atskirti pilno metro apskritimą liepsnose, kuriame vaizduojamas veikėjo aukščiausias įniršis kaip matyti žemiau:

Štai taip atrodo aukščiausias įgūdžių mygtukas, kai veikėjas dar jo nepanaudojo, o sekančiuose ekrano paveiksliukuose yra rodoma, kaip pyktis lėtai kyla aplink mygtuką, kai veikėjas meta sugebėjimus ar daro puolimą normaliai:

 

Labai svarbu nepamiršti, kad įniršiui įvertinti aukščiausiojo sugebėjimo atžvilgiu reikia 100 įniršio taškų, kad jis visiškai prisipildytu.

Kiekviena normalų ataka, kurį padaro personažas, papildo skaitiklį vienu tašku. Tačiau, kaip jūs jau žinote, įgūdžių animacija keičiasi kas tris kartus. Aš tai vadinu „sprogstamuoju sugebėjimu“ ir tai visada yra trečias puolimas iš eilės, kai personažas nuolat puola, tos atakos animacija šiek tiek skiriasi kaip paprastai atrodo. Pavyzdžiui, „Berserker“ klasei tas puolimas sunaikina žemę. Burtininkė sukasi aplink save, o bladedancer’is sukasi „ratu“ ir prieš pradėdamas sprogstamąjį sugebėjiną muša žemę. Žemiau esantys ekrano paveiksliukai padės pamatyti skirtumą tarp įprasto ir sprogstamojo „Berserker“ klasės puolimo:

Sprogstamasis visų veikėjų puolimas įniršio metrą padidina 2 taškais.

Kiek įniršio duoda kiekvienas personažo puolimas?
Žemiau pateiktame paveikslėlyje parodyta, kiek kiekvieno sugebėjimo įniršis pasiekia kiekvieno veikėjo 1 lygį.

Tačiau kiekvienas veikėjas gali tobulinti savo įgūdžius 10-ame lygyje ir 40 gauti +1 ir +3 daugiau, kurį sukelia kiekvienas įgūdis, atitinkamai, kaip parodyta žemiau.

Tai reiškia, kad netrukus kiekvieno įgūdžio sukeltas pyktis eis panašiai į:

 

Pirmasis sugebėjimas: 8 (pradinis pyktis) +1
(10 lygio atnaujinimas) +3 (40 lygio atnaujinimas) = ​​12 taškų

Antrasis įgūdis: 12 (pradinis pyktis) +1 (10 lygio atnaujinimas) +3 (40 lygio atnaujinimas) = ​​16 taškų

Trečias įgūdis: 15 (pradinis pyktis) +1 (10 lygio atnaujinimas) +3 (40 lygio atnaujinimas) = ​​19 taškų

O normalus ir sprogstamasis išpuoliai sukelia pykčio priepuolį taip:

Įprastas puolimas: 1 taškas
Sprogstamoji ataka: 2 taškai

Dabar, kaip ši informacija gali padėti žaidėjui? Tai gali būti visiškai veltui, nebent kažkas iš tikrųjų nori iš anksto suplanuoti kada tiksliai jis nori paleisti savo aukščiausius įgūdžius svarbiose automatinėse kovose, tokiose kaip serverių karai.

Norint laiku išmokti naudoti aukščiausius įgūdžius tokiose kovose, reikia atsižvelgti ir į VIP lygį.

Kiekvieno personažo VIP lygis yra labai svarbus pykčio kaupimosi. Taip yra todėl, kad skirtingi VIP lygiai suteikia veikėjui specifinį pradinį pyktį, bet kokioje aplinkoje tas veikėjas iš pradžių patektų. Reikia pažymėti, kad VIP lygis neturi jokios įtakos pykčio generavimui. Tačiau jis pasiekia daugiau, kai įeina į kambarį, nes pradinis pyktis buvo kitoks.

Jei eisite į savo VIP mygtuką, esantį viršutiniame kairiajame kampe, galite pamatyti kelias auras, kurios paeiliui užrakinamos atsižvelgiant į jūsų VIP lygį. Taip pat galima gauti svarbios informacijos, tokios kaip pyktis prasideda nuo kiekvieno VIP lygio, kai tai pridedama prie veikėjo. Žemiau esančiame ekrane rodoma tai, ką pridėjo VIP15 lygis.

Galite pastebėti, kad simboliams, kurie yra VIP15 lygyje, pradinis pyktis visada padidėja 65 taškais.

Pradiniai pykčio priedai, pagrįsti VIP lygiu, yra šie:

VIP 0 Pradinis pyktis yra 0;
VIP 1-5 pradinis pyktis yra 10;
VIP 6- Pradinis pyktis yra 20;
VIP 7-8 Pradinis pyktis yra 30;
VIP 9-10 Pradinis pyktis yra 40;
VIP 11-12 Pradinis pyktis yra 50;
VIP 13–14 Pradinis pyktis yra 60;
VIP 15“ Pradinis pyktis yra 65.

Atminkite, kad automatiniams žaidimams žaidimas nustatė iš anksto nustatytą įgūdžių prioritetą.

Žemiau pateiktoje nuotraukoje parodyta, kaip nustatomas šis prioritetas.

Tai reiškia, kad jei abu tavo aukščiausi sugebėjimai ir jūsų įgūdis 1 yra skirti mesti automatinėje kovoje, veikėjas pirmiausia išmes sugebėjimą 1, o tada jūsų aukščiausią sugebėjimą. Mes galime pasirinkti tą patį dalyką ir visiems kitiems įgūdžių deriniams, atsižvelgiant į jų prioritetus.

Šio vadovo tikslu nuo šiol aš įvardinsiu įgūdį 1 kaip „impulsas“, gebėjimą 3 kaip „AoE“, gebėjimą numerį 4 kaip „vidutinis įgūdis“ ir gebėjimą numeris 2 kaip „aukščiausias“.

Turint tai omenyje, geras pavyzdys kaip automatiškai išreiškiami kovose įgūdžiai (kurios visos prasideda neužpildžius pykčio skaitiklio ir dar neturint aukščiausių įgūdžių), pirmiausia tai turėtų būti “impulsas” (1), po to „AoE“ (3), o po to „vidutinis įgūdis“ (4). Tai reiškia, kad veikėjas vėl panaudos „impulsų“ sugebėjimą (1), jei atkūrimo laikas bus atstatytas, tada jis imsis įprastų atakų, jei sukeltas pyktis dar nėra paruoštas aukščiausio lygio sugebėjimams naudoti.

SVARBU: ypač svarbu atkreipti dėmesį į vieną dalyką. Taip atsitinka, kad kartis tikri taškai, reikalingi pykčio matuokliui užpildyti, yra iš tikrųjų 101, o ne 100. Tai atsitinka tik tada, kai veikėjas meta sugebėjimus vien del pykčio sukurimo, o ne su paprastu ataku.

Tai gali būti klaida ar vizualinė klaida arba tiesiog būdas, kaip kūrėjai įdiegė pykčio matuoklį.

Aš tai vadinu papildomu punktu, nurodančiu „įniršio rezervą“, ir šis punktas būtinai reikalingas, kad būtų pasiektas jūsų aukščiausias įgūdis, kai įgūdžiai sukasi patys. Tikriausiai taip nutinka todėl, kad pridėjus pyktį dėl „impulsų“ sugebėjimo nėra tiksliai 12, tačiau tai gali būti kažkas panašaus į 11.9, tai reiškia, kad viena normali ataka užpildys pykčio metrą, nes pykčio taškai surinko 99,9. Tačiau tai nepažeis sugebėjimų sekos, reikalingos išlieti aukščiausius sugebėjimus, atstačius pykčio juostą, kaip tai pamatysime ir toliau.

Kitas veiksnys, galintis paveikti kiekvieno pradinį pyktį, akivaizdu, kad kiekvienai klasei yra skirtas vienas kostiumas, kuris gali pridėti +15 viso to personažo pradinio pykčio (padalytas į 2 dalis: +10 gali būti pridėtas, o kitas – 5). Turint omenyje visą šią informaciją, laikas pateikti lentelę, kuri leistų žaidėjams suprasti ir nuspręsti, kada būtent jis nori, kad jų veikėjas naudotų aukščiausius sugebėjimus automatiniuose žaidimuose:

Žalios spalvos kvadratai parodo, kada veikėjas galės atsisakyti aukščiausių įgūdžių, remdamasis savo VIP lygiu ir pykčio kostiumu.

Kad būtų lengviau suprasti šią lentą, veikėjas, kuriam greičiausia galimybė panaudoti aukščiausius sugebėjimus, yra VIP15, personažas su +5 kostiumo dalimi aprūpinto įniršio arba VIP13-15 simboliai, kurie gaus +10 arba +15 iš pradinis pyktis dėl jų kostiumo, nes tai yra pirmosios žaliosios dėžės, su kuriomis susidursite.

Taip pat matome, kad visame lape nėra skaičiaus „100“, klaida „pykčio rezervas“ neturės įtakos jokiems automatinių žaidimų simboliams. Atminkite, kad šis lapas buvo sukurtas darant prielaidą, kad veikėjas perėjo 80 lygį ir atnaujino visus sugebėjimus, kad pasveikimo laikas ir pykčio įgūdžių generavimas būtų pasiekę savo
maksimalus potencialas.

Išvados

Jūs turite nuspręsti, kada norite pradėti maksimalų kiekį automatiniuose žaidimuose. Kai kuriems žmonėms patinka, kai jie gali paleisti kuo greičiau, tačiau kiti gali norėti atidėlioti paleidimą po antrojo „impulso“, nes tai suteikia galimybę jūsų personažui pridėti dar kelias sekundes neliečiamumo ir taip galų gale pavyks daug išvengti. žala, galbūt net dėl ​​aukščiausio meistriškumo, kurį per greitai išmetė priešininkas.

Deja, bet kuriuo metu pasirinksite pasiruošimą, jūsų galimybės visada bus ribotos atsižvelgiant į jūsų VIP lygį. Tačiau pakeisdami pradinį pykčio jausmą dėl savo personažo
Jūs galite įtakoti žaidimo rezultatą, taip pat įgūdžius, kuriuos ketinate paleisti prieš ar po savo priešininko. Tai yra į ką reikia atsižvelgti kada Įtraukus į lygtį talentus, kuriuos atradai savo charakteriui, ir viso to derinį, gali būti naudingas.

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai padėsime. Esate daugiau nei laukiami mūsų grupės SPAUSKITE ČIA . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“ !

[direct-stripe value=”ds1576051295644″]