Išmintingosios Egidos vadovas (Aegis of the Sages)

Sveiki visi, tai bus Išmintingosios Egidos vadovas, vienas iš Legacy of Discord bruožų, vadinamas „Aegis of the Sages“. Tai dažniausiai bruožas, kuris  susikaupia daugiausiai aplink BR, tačiau man asmeniškai tai patinka, nes ją galima pritaikyti atsižvelgiant į vartotojo pasirinkimą vienoje iš jos funkcijų.

Norėdami atrakinti funkciją, jūsų veikėjas turi būti šiek tiek pažengęs į žaidimą ir pasiekęs aukštesnį lygį.
Jį galite rasti savo sąsajos mygtuke, kaip parodyta žemiau esančiame ekrane:

Išmingoji Egida

Apskritai  Egida (Aegis) yra gynybos mechanizmas (panašus į HP), kuris bus panaudotas prieš HP atskaičiavimą kovoje.
Tai atrodys kaip jūsų personažo HP juostos pratęsimas balta spalva.
„Aegis“ juosta po kurio laiko prisipildys, jei nepadarėte jokios žalos.

Kai pirmą kartą pateksite į „Aegis of the Sages“ meniu, pamatysite si ekraną:

Kairiojoje srityje žaidimas suteikia sąrašą.
Pirmiausia buvo suteiktos tik šalnos ir audros, o kitos buvo įgyvendintos vėliau.

Dešinėje srityje galite pamatyti skirtingas pačios funkcijos funkcijas:
1. Reitingas .
2. Bendradarbiavimas .
3. Egidos Siela
4. Įrangos funkcija (tai leidžia pasirinkti, kuris skydas turėtų būti matomas aplink jūsų personažą!) .

1. „Rank Up“ funkcija .

Kai žaidėjas bando klasifikuoti skydą, jis pateikiamas šioje sąsajoje:

Siūloma statistika gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto skydo, kurį reikia padidinti, tačiau visi „Rank Ups“ siūlo padidinti ir sumažinti įgūdžių žalą.
Galite pamatyti, kad pagal statistiką, atsižvelgiant į pasiektą lygį, galite padidinti savo „Egidos“ šarvus arba padidinti skydų, rodomų aplink jūsų personažą, skaičių.

Funkcijai Reitingas kiekvienam lygiui yra šie reikalavimai:
„Egidos“ aktyvavimui reikia 100 1 laipsnio fragmentų, todėl kiekvienas laipsnis yra toks:
2 vieta: 35 fragmentai
3 klasė: 40 fragmentų
4 klasė: 45 fragmentų
5 klasė: 55 fragmentų
6 klasė: 65 fragmentų
7 klasė: 80 fragmentų
8 klasė: 95 fragmentų
9 klasė: 115 fragmentų
10 klasė: 140 fragmentų
.

2. Bendradarbiavimas .

Skydų giminingumas yra labai gražus charakteristikos papildymas, o jo sąsaja panaši: 

Tai suteikia statistiką pagal “Egidos” įstatymų reitingą. Bendra idėja yra ta, kad kiekvienas giminingumas sujungs skydus ir atsižvelgs į abu jų Rank Up lygius ir pateiks atitinkamus statistinius papildymus.
Tai taip pat apima retą statistiką, kuri yra labai svarbi.

3. Aegio siela

Dabar tai yra funkcija, kuri prideda šiek tiek pritaikymo prie „Legacy of Discord“ ir atrodo taip:

Kiekvienas žaidėjas gali slinkti iki 7 skirtingų „Aegis“ talentų, tarp kurių yra: Origin, Chaser, Sunder, Decay, Aegis Armour, Riposte ir Sprite.
Kiekvienas talentų lygis reikalauja, kad būtų padidinta Dvasia. Norint suaktyvinti pirmąjį (bet kurio talento) lygį, reikia 20 dvasios taškų, o po to kiekvienam paskesniam lygiui reikia 5 daugiau nei ankstesniam .

Norint pasiekti vieną „Spirit“ talentą 10 lygyje, žaidėjui reikia 425 dvasios taškų.

Kadangi yra 7 talentai, bendra dvasia, kurios reikia norint juos visus pasiekti, turėtų būti 2975 .

Kadangi mes turime tik 2 skydus, kuriuos reikia padidinti iki maksimumo, pats žaidimas dabar mums apriboja tik 1060 dvasios taškus, todėl iššūkis yra praleisti juos kuo efektyviau, atsižvelgiant į mūsų charakterio poreikiai.

Patarimai ir rekomendacijos .

Svarbiausias patarimas yra tai, kad prieš pradėdami toliau kilti, pirmiausia turėtumėte padidinti VISŲ talentų lygį bent iki 1 lygio .
Tai leis jums atrakinti visus objekto talentus, o 1 lygio premijos yra veiksmingiausios, atsižvelgiant į įgytą galią, palyginti su praleista dvasia.
Jau neminint to, kad gausite gerą BR padidėjimą iš statistikos, gautos iš kiekvieno talento, kaip parodyta žemiau:

Perskaitę „Aegis Soul Spirit“ talentus, suprasite, kad kai kurie iš jų siūlo situacines premijas priklausomai nuo to, ar jūsų oponento skydas vis dar aktyviai kovoja, ar ne.
Taip pat yra keletas talentų, kurie siūlo savo premijas dažniau nei kiti, pavyzdžiui, „Origin“, „Riposte“ ir „Aegis Armor“.

Kilmė suteikia jums galimybę sutrumpinti skydo užpildymo laiką. Tai gali būti naudinga rengiant įvairius PvP renginius, tokius kaip „Guild Clash“ ar „World Royale“, tačiau visiškai nenaudinga renginiams, pavyzdžiui, „Cross-Server“ ar „Fellowship Wars“. Atminkite, kad jo 2 lygio premija siūlo 2 sekundžių sumažinimą , skirtingai nei kiti jo lygiai, kurie prideda tik 1.
Riposte yra talentas, kuris padidina kritinę žalą, kai jūsų skydas yra sulaužytas, ir tai bus labai dažnai. Tai jums pasiūlys puikų šios retos statistikos panaudojimą kaskart, kai tik pradėsite kovą.
„Aegis Armour“ yra pati statiškiausia premija, kurią galite gauti iš „Aegis Soul Spirit“ talentų. Suteikia vienodą procentinį „Aegis Armour“ šarvų padidėjimą už kiekvieną investuotą lygį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jo pridėjimas nėra tikslus viso jūsų ekrane matomo „Aegis Armors“ skaičiaus procentas, o greičiau taikomas mažesniam statistikos ratui, kurį siūlo tik „Aegis“ funkcija.

Kalbant apie likusius talentus, turėtumėte pasirinkti priklausomai nuo to, kaip tikitės kovos vyks jūsų mūšio grupėje ar serveryje.
Jei manote, kad jums reikia įveikti stipresnį priešininką arba norite potencialiai gero pastiprinimo, kai prasideda kova, tada Sumažinti arba Sunder gali padaryti stebuklą.
Jei esate įsitikinęs, kad jūsų personažas yra pakankamai stiprus, bet norite greičiau užmušti panašius ar silpnesnius priešus, tada Chaser ar Sprite yra geros parinktys.

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Esate laukiami mūsų grupės, Spustelėkite čia . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“! .