Iliuziniai ginklai ir šventųjų brangakmenių pabudimo vadovas

Vėl laikas naujam vadovui, kuris pateikia keletą naujų funkcijų, padėsiančių pagerinti jūsų žaidimų patirtį – iliuzinius ginklus ir šventųjų brangakmenių pažadinimo vadovą.
Tai apima iliuzinius visų klasių ginklus, mažą „Wrathwing Affinity“ sistemos perdarymą ir, svarbiausia, naują pažadintą sakralinio perlo funkciją.

 

Nauji iliuziniai ginklai

Galite pažvelgti į naujus iliuzinius ginklus apsilankę savo aukščiausiojo ginklo sąsajoje, kaip parodyta žemiau esančiame ekrane.
Šie nauji ginklai yra naujos kiekvienos klasės aukščiausiųjų ginklų versijos, tačiau dabar juos galima atrakinti naudojant naują smėlio laikrodžio išteklių – „Dark Hourglass“.

Vėliau šiuos naujus iliuzinius ginklus galėsite aprūpinti eidami į simbolių informacijos ekraną ir bakstelėdami mygtuką „Rodyti ginklus“, kaip parodyta žemiau esančiame ekrane.

Pynimo giminystės koregavimas .

Daugelis žaidėjų, kurie pakankamai atnaujino savo „Wrathwings“, supras, kad atnaujinant bet kurią jų charakterio dalį laukia deramas postūmis.
Taip yra dėl tam tikrų pakeitimų, kuriuos atlikome giminingumo Alafurijoje sistemoje, kuri leidžia gauti daugiau premijų, kai atrakinome keletą Alafurijos.

Tai suteikia daugiau vertės Alafurijos sistemai apskritai, ypač kai atrakinta daugybė skirtingų sparnų.

Nauja šventųjų brangakmenių pabudimo funkcija .

Labai svarbi šio atnaujinimo dalis yra pažadinto sakralaus perlo funkcijos papildymas, kuris atrakinamas 70 lygiu.
Tai yra papildoma funkcijos „Gem“ funkcija, esanti skirtuke „Įterpti“, esančiame meniu Įranga, kaip parodyta žemiau esančiuose ekranuose:

 

Dabar žaidėjai gali gauti papildomų premijų, atnaujindami kiekvieną brangakmenių lizdą visuose savo daiktuose, naudodami naująjį „Gem Essence“ išteklius.
Gautos premijos yra pagrįstos tame lizde esančio brangakmenio lygiu ir tipu, taip pat paties lizdo lygiu, kuris atnaujinamas atsižvelgiant į brangakmenio esmę.

Pabudusi švento perlo sąsaja atrodo taip, o žaidėjui reikia brangakmenio esmės ir aukso, norint atnaujinti brangakmenio lizdą.
„Gem Essences“ dar nėra žaidime, tačiau jau artimiausiu metu bus lengvai prieinami iš įvairių renginių.
Kai žaidėjas atnaujina kelis perlų laiko tarpsnius, jis taip pat padidina savo pagrindinio šventojo perlo lygį, suteikdamas dar daugiau premijų.
Padidindami perlo lizdo lygį, jūs taip pat padidinsite jame esančių perlo atributų procentinę dalį.

Žemiau parodytos premijos yra pagrįstos puolančiam perlui skirtu perlo lizdu, kuris šiuo metu yra 8 lygio.
Jei žaidėjas pereina į 1 lygį, jis gauna premijas, kad 8 lygio puolimo perlas, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Kuo aukštesnis perlo lygis toje vietoje, tuo daugiau premijų žaidėjas gali gauti iš sąrašo.
Šios premijos taip pat padidėja nežymiai, priklausomai nuo paties brangakmenių plyšio lygio, kurį galima atnaujinti naudojant „Gem Essence“.

Mes tikimės, kad šis vadovas paaiškino daugelį jūsų klausimų apie šias funkcijas. Tačiau jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Esate laukiami mūsų grupės, Spustelėkite čia . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“! .