Geriausių runų vadovas – „Elemental“ ar „Attack“? Problema, kurią jau seniai nustatėme su ELE ataka, yra ta, kad ji nėra nuosekli. Tai priklauso nuo suaktyvėjusio ELE sugebėjimo padaryti žalą, o įprastas puolimo ELE suaktyvinamasis sugebėjimas taip pat yra fiksuotas, tačiau tai priklauso nuo 9 lygio ELE perlų, atėmus oponento 9 lygio MDEF / PDEF perlus. , Taip, yra 2 ELE aktyviklių tipai, jie yra beveik du paslėptos statistikos atvejai, kurie dar neatskleisti.

Kiekvienas sugebėjimas turi fiksuotą galimybę suaktyvinti ELE, ir tai yra šie:
Pirmasis įgūdis: 15% atlyginti ELE žalą kiekvienu sugebėjimo atveju.
2-asis įgūdis: 20%.
3 įgūdis: 25%.
4-asis įgūdis: 30% (galutinis)

Žemiau pateikiamas trečiojo sugebėjimo galimybės pavyzdys (25%):

Taigi, nors ATK dvikovos metu veikia be galo ir nenuilstamai, nes visais žalos atvejais yra ATK, nepriklausomai nuo to, ELE ne visada perka ir visada priklauso nuo ELE aktyviklio.
Geras dalykas, kurį turi ELE atakos, yra tas, kad elementarus žaidimo pasipriešinimas nėra siūlomas dideliais kiekiais. MDEF / PDEF (kurie yra ATK reduktoriai) galite padidinti žymiai daugiau nei rezistorius (ELE reduktorius), o tai reiškia, kad a žalos atvejis ELE tokiu pat mastu kaip ATK gali padaryti daugiau žalos nei ATK žalos atvejis. Tačiau to didžiąja dalimi neatsisakė ir faktas, kad ATK buvo pasiūlytas daug didesniu mastu dabar po „Ultima“ ginklo savybės, kuri sukuria neįtikėtiną kiekį ATK simboliui per HP papildymus ir atvirkščiai.

ELE papildymai vis dar lieka sustingę žaidime, o ELE aktyviklis nedavė daug naudos iš žaidimo. 9 lygio ELE brangakmeniai tik padidina įprastą puolimo sukelti triukšmo ELE, o ne sugebėjimą (tai išlieka fiksuota). Kaip žinote, dvikovoje ar keliuose serveriuose vykstančiuose karuose nėra daug įprastų atakų, todėl to nauda nebuvo patenkinama. Bet net jei taip būtų, oponentas taip pat gali turėti 9 lygio MDEF / PDEF brangakmenius, kuriuos jam reikia, kad būtų paneigti įprasti ELE puolimo papildymai, sukeldami ELE trigerį per jūsų 9 lygio „Elemental“ brangakmenius.

Kalbant apie runos nustatymą, viskas priklauso nuo jūsų charakterio ATK ir ELE statistikos neatitikimo, kartu su kiekvieno sugebėjimu suaktyvinti ELE daugiau nei suteikti papildomą ELE% papildomos žalos, kurią kiekvienas sugebėjimas prideda prie proc.
Jei jūsų veikėjas turi 1,5 m ATK ir 1 m ELE, taip nutinka (darant prielaidą, kad 5 lygio runos ir ignoruojamas pasipriešinimas, gynyba ir visos premijos, supaprastinta):

Pirmasis įgūdis su 5 ATK runomis:
(1,5m * 80%) + (1,5m * 12%) + (1,5m * 12%) + (1,5m * 12%) + (1,5m * 12%) + (1m * 15%) * 90%) patikrinkite toliau pateiktas ekrano kopijas ir suderinkite spalvas:

Dabar šios lygties rezultatas yra toks: 19200000000 ATK žala + 135000 ELE žala (iš viso 2055000) vidutiniškai vienam pirmojo sugebėjimo pažeidimui.

Dabar šios lygties rezultatas yra toks: 19200000000 ATK žala + 135000 ELE žala (iš viso 2055000) vidutiniškai vienam pirmojo sugebėjimo pažeidimui.

Jei vietoj to įdėčiau 4 ELE runas (5 lygis), kurios prideda 35% ELE žalos vienai runai, rezultatas būtų toks pat:
(1,5m * 80%) + (1m * 35%) + (1m * 35%) + (1m * 35%) + (1m * 35%) + (1m * 35%) + 1M) * 15% ) * 90%)= 1200000 ATK žala +324000 ELE žala = 1524000 bendra žala, 531 kk žala mažesnė už pilną ATK runą už pirmąjį sugebėjimą.

ELE atvejų žala padidėtų milžiniškai, jei tik ELE įgūdžiai (15%) būtų daug didesni. Galbūt vėlesniuose atnaujinimuose gali būti įmanoma sukurti ELE, tačiau kol kas neverta daug investuoti. Mano nuomonė apie runas yra tokia, kad ELE runas iš tikrųjų gali turėti tik „Ultimate“ įgūdžiai ir trečiasis sugebėjimas, nes jų ELE trigerio geba atitinkamai 30% ir 25%. Patikrinkite toliau pateiktus skaičiavimus, ar nėra galutiniai sugebėjimai ir trečiasis sugebėjimas, išspręstas tais pačiais skaičiais. Galima pastebėti, kad ELE konfigūracija vidutiniškai padarys daugiau žalos.

Žinoma, jei yra ELE konfigūracija, visada yra galimybė, kad jums pasisekė ar pasisekė su profesionalais, todėl atsižvelkite ir į tai.

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Esate laukiami mūsų grupės, Spustelėkite čia . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“! .