Dimensijų medžioklės vadovas

Sveiki visi,

„Dimensijų medžioklė“ yra puikus įvykis, pristatytas „Legacy of Discord“. Kai kas nors pirmą kartą įeina čia, gali pamatyti:

Turite dvi galimybes:

1. 100 deimantų, 1 kauliukų metimas (1-6 padėtis, atsižvelgiant į štampą)
arba
2. 1000 deimantų, 10 kauliukų metimų (kaip aprašyta aukščiau, bet 10 kartų daugiau).
Taškų kauliukų suma yra padauginta iš 30 ir bus nedelsiant pridėta prie jūsų medžioklės taškų.

Kai judėsite į priekį, jūs taip pat galėtumėte:
1. Sustokite ties žalia dėžute. Apdovanojimas: kaip atlygį gaukite 100 natų.
2. 2. Sustokite prie dėžutės mėlynos , kurioje yra prekybininkas. Apdovanojimas: leiskite prekybininkui suaktyvinti naujus renginio „Mystery Shop“ pirkinius ar net padaryti esamų daiktų naujus papildymus.
3. 3. Sustokite prie raudonos dėžutės su demonu. Prizas: Pridėkite demoną prie savo atminties, kurį galėtumėte nužudyti bet kuriuo metu ir bet kuriuo metu, tačiau norite gauti papildomų pastabų ar apdovanojimų. Kiekvieną raudoną langelį, kuriame esate, gausite 3 galimus demono perversmo bandymus.
4. 4. Sustokite prie geltonos dėžutės su fėja. Fėja taip pat gali būti saugoma kaip demonas ir leidžia jums atsakyti į klausimą. Jei atsakysite neteisingai, atlygis bus 100 pastabų. Jei teisingai atsakote, atlygis skiriasi, tačiau dažniausiai tai yra 150 pastabų.
5. 5. Sustokite prie oranžinio langelio, kuriame yra portalas. Šis portalas taip pat gali būti saugomas kaip demonas arba pasakos ir leidžia jums juo naudotis, kai tik norite. Tai tiesiog suteikia laisvą judesio mirtį įjungus (1-6 padėtys į priekį).
6. 6. Sustokite ties prizminiu langeliu, kuriame yra singuliarumas. Išskirtinumas iškart virsta vienu iš aukščiau paminėtų įvykių ir turi savo veiksmus.

Galite pamatyti, kaip atrodo kai kurie iš šių įvykių iš ekrano pavyzdžių, pateiktų žemiau:

 width= width=
Singularity pasakų portalas 

Šis portalas turi 2 parduotuves , kurie turi didelę reikšmę.

Pirmoji parduotuvė yra dimensijų parduotuvė , kurioje galite išleisti savo matmenų užrašus gavę bet kokį jūsų atliktą judesį ar įvykį. Gerai tai, kad jame yra daugybė elementų, kurių nėra lengva gauti iš dabartinių žaidimo įvykių, keletas pavyzdžių yra 5 žvaigždučių „Metamorph“ ir kūrinio „Hyper Drone“ fragmentai. Tačiau blogas dalykas yra tai, kad gaunant „Hyper Drone“ framentus, jis nėra toks efektyvus kaip „Mystery Merchant“.

Antroji parduotuvė yra Mystery Merchant , kurioje parduodama seal/ siautėjančios sielos/ mistikos maišeliai/ plieninės plokštelės/ stebuklingos sielos ir neįtikėtini Hyper Drone fragmentai už tikrai gerą kainą. Turėtumėte žinoti, kad viskas, ką gausite iš šio prekybininko, yra geriausias būdas gauti daiktą iš šio įvykio, taip pat ir „Hyper Drone Pieces“ kūriniams. Turėtumėte nusipirkti norimą kiekį „Hyper Drone“ gabalų iš šios parduotuvės, kai jie taps prieinami jums užėjus ant mėlynos dėžės, kurioje yra prekybininkas, ir suaktyvinę šią prekę.

Likusius 5 elementus galima įsigyti. Įniršusios sielos ar mistiniai maišeliai gali būti gana nenaudingi, tačiau likusieji gali pasiūlyti puikią pagalbą „Guardian“ ir yra už tikrai gerą kainą.

Bendri patarimai:

1. Jei norite eiti į priekį, visada patartina naudoti 1000 deimantų parinktį, nes buvo įrodyta, kad pajamos iš užrašų ir rezultatų yra geresni, nei vien tik judant su 100 deimantų (1 mirti).

2. Šis renginys yra ypač tinkamas leisti žaidėjams patekti į reitingą. Tik aukščiausia pozicija gauna dvigubą atlygį, žaidėjai, kurių reitingas yra 2–1000, visi gauna tą patį atlygį, todėl nepatartina tiek prakaituoti dėl išlaidų deimantams. Įsitikinkite, kad pasiekėte pirmųjų 1000 reitingą kuo arčiau scenos premijos, kad galėtumėte optimizuoti savo pajamas. Taškai, kuriuos uždirbote už šį renginį, rodomi viršuje, dešinėje. Nepamirškite, kad likusius taškus už įvykio reitingą galite padengti išleisdami deimantus ant įvairių Paslaptingo pirklio objektų

3. 3. Kad ir kur būtumėte renginio metu, bet kuriuo metu galite naudoti savo saugomus įvykius, nesvarbu, ar tai būtų portalas, ar pasakos, ar demonas. Jie bus kaupiami toliau, kai gausite daugiau, todėl nesijaudinkite, jei paliksite juos vėliau, visiškai nebus jokio atgarsio. Galite pamatyti, kur yra toliau pateiktoje ekrano kopijoje saugomi įvykiai.

4. Geriau būtų daryti nemokamas atakas kiekvieną kartą, kai kovojama su demonu. Tai garantuos jums 100–140 banknotų, kuriuos išleisite kaip norite „Dimensional“ parduotuvėje, o atlygis už 100 deimantų išleidimą gali skirtis ir gali būti nevertas jūsų išlaidų už kiekvieną išpuolį.

5. Tai yra pats svarbiausias patarimas. Žinokite, kad už kiekvieną deimantą, kurį išleidžiate „Mystery Merchant“, jūsų taškai už įvykio reitingą padidinami 1. Tai reiškia, kad scenoje galite lengvai gauti atlygį, tiesiog išleisdami deimantus „Merchant Shop“, kuris taip pat turi geriausias galimi pasiūlymai. Net gauti „Drono“ kūrinius iš prekybininko yra daug pigiau, nei perduoti juos per užrašus, žengti žingsnį į priekį iki begalybės ir tada išleisti užrašus „Dimensional“ parduotuvėje.

Dėl šios priežasties geriau eiti paskui savo 1000 deimantų, kol esate ant prekybininko dėžutės (mėlynos spalvos), kuri suaktyvins „Drono“ elementus „Merchant“ parduotuvėje. Dabar tai padaryti tampa sunku, nes sėkmė tampa svarbiausiu kiekvienos globėjos veiksniu. Kai kurie žaidėjai gali rasti tik 1 atsargoje, kiti – 50. Aišku kuo didesnis, tuo geriau, nes tai tikrai yra geriausias būdas padidinti savo reitingą ir padaryti jus lankstesnius leidžiant deimantus ant „Mystery Merchant“ siūlomų „Drono“ gabalų.
Jei jums nesiseka ir pirmą kartą suaktyvinę randate tik keletą „Drono“ kūrinių, nenusiminkite. Galite leisti žaidimą papildyti jums atsitiktine tvarka, tačiau pirmiausia turite ištuštinti prekybininką iš visų jo siūlomų drono kūrinių. Vėliau, kai perjungiate į kitą prekybininkų dėžutę, turite galimybę (jei jums pasisekė) vėl suaktyvinti „Drono“ kūrinius ir aprūpinti parduotuvę atsitiktine tvarka.

Geriausias patarimas: prekybininkų paslaptis; Valcavimo kauliukai.

Žemiau geltonoje dėžutėje išspausdinau daugumos pasakų pateiktų klausimų santrauką.
Išvardysiu teisingą atsakymą į kiekvieną klausimą ir teisingai atsakydamas į kiekvienam iš jų siūlomus prizus.
Yra klausimų , kuriuos radau iki šiol ir kurie, teisingai atsakius, siūlo 150 piktų sielų. Mano nuomone, tie, kuriems reikia gauti atsakymą neteisingai , nes gauti 100 pastabų yra geriau. Aš pirmiausia pateiksiu šiuos 3 klausimus savo sąraše:

Teisingas atsakymas – atlygis: 150 piktų sielų (rekomenduojamas neteisingas atsakymas) .


Teisingas atlygis už atsakymą: 150 matmenų užrašų (nuo šiol visi atsakymai gali būti teisingi) .


 width=.

Teisingas atlygis už atsakymą: 150 seals

.

Ištaisykite atlygio atlygį: 6 stebuklingos sielos brangakmeniai .

Teisingas atlygis už atsakymą: 1 deimantų paketas (200 deimantų) 1 deimantų paketas (200 deimantų).

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Esate laukiami mūsų grupės, Spustelėkite čia . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebooke“! .