Dieviškų šarvų vadovas 2019 Divine Armor

 

Sveiki!

„Dieviškų šarvų“ funkcija buvo išleista 2019 m. Spalio mėn., Akimirką prieš tų pačių metų jubiliejinį renginį. Tai gana nesudėtinga savybė ir gali suteikti simboliui daugybę retų statistinių duomenų.

Dieviški šarvai

Iš pradžių žaidėjas turėtų suaktyvinti visus šarvus. Tačiau visa įranga pirmiausia turėtų pasiekti 8 reitingą, kad būtų galima aktyvuoti ir suteikia nemokamą statistiką vien tik šio proceso metu. Įrangos reitingas yra sena „Legacy of Discord“ ypatybė ir 8 rangas turi būti lengvai pasiekiamas net ir jaunesniems žaidėjams. Po to, kai jūs įvertinsite visus savo įrangos elementus pagal šią funkciją iki 5, galėsite juos dėvėti kaip naują kostiumą ir mėgautis jų išvaizda visur.

„Divine Armour“ lizdo funkcija leidžia žaidėjui lizduose sujungti „Clarity“ brangakmenius, kad būtų galima papildomai padidinti šventąją žalą, kuri vis dar yra sunkiai uždirbama reta statistika. Aiškumo brangakmeniai gali brangti, tačiau „Holy Damage/ Reduction“ taip pat yra statistika, kuri žaidime nėra pateikiama lengvai, todėl tam reikėtų skirti daug dėmesio.

Paprastai iš pradžių rekomenduojama gauti 6% šventos žalos/ sumažinimą, įrengiant penkis 5 lygio aiškumo brangakmenius visuose laiko tarpsniuose. Šventos žalos padarymo / sumažinimo premijos yra papildomos, kai vėliau įrengiama aukštesnio lygio pagiežos.

Dieviškųjų šarvų talentai

„Dieviškųjų šarvų talentai“ yra meniu, kuriame pateikiama tik tokia statistika, kuri suteikia pagrindinius BR, todėl ji nėra tokia svarbi kaip visa kita. Atminkite, kad kiekvienoje eilėje galite pasirinkti 2 iš 3 apskritimų, todėl visada teikite pirmenybę tiems, kurie visada suteikia ATK (arba ELE). Išleisti „Jade of Prayers“ išteklius, kad šiek tiek padidintumėte jo lygį, yra geras būdas pridėti savo personažui papildomų BR, tačiau neverta to skirti tiek daug.

Įrangos reitingavimo funkcija 

„Equipment Rank Up“ pateikia svarbiausius šios funkcijos papildymus, nes net pradedant gali pateikti daugybę retų statistinių duomenų. Medžiagos, reikalingos žaidėjų ratui padidinti, pirmą kartą tapo prieinamos per žaidimo jubiliejinį renginį 2019 m. Ir bus parduodamos ir vėlesniuose renginiuose. Įsitikinkite, kad lyginate viską vienodai su šia funkcija, kad galėtumėte kuo efektyviau išnaudoti bendrą žalą / sumažinimą. Padidinę savo „Crystal“ reitingą, gausite retos statistikos, tačiau tai atsitiks pamažu atnaujinant savo įrangą, naudojant šią funkciją.

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai padėsime. Kviečiame prisijungti prie mūsų grupės SPAUSKITE ČIA . Arba susisiekite su mūsų administratoriais. Mus taip pat galite rasti „Facebook“ !