Dieviškosios ginkluotės strategija

Mieli žaidėjai, šioje temoje yra konkreti dieviškojo ginklų strategija „Legacy of Discord“ – funkcija, kuri buvo įdiegta prieš kurį laiką, bet kuri neabejotinai tapo viena iš svarbiausių, nes ji gali pridėti daugybę retų statistinių duomenų prie charakteris.

Tačiau šiame įraše parodyta, kaip optimaliai padidinti kiekvieno ginklo įgūdžius ir kaip paskirstyti savo ginklo sielas taip, kad duotumėte didžiausią naudą.

Strategija 

Pirmiausia turite žinoti, kad kiekvienas „Ultima“ ginklas turi 5 išorinius ir centrinius. Kiekviename iš išorinių laiko tarpsnių pateikiama skirtinga pagrindinė statistika arba reti procentai. Centrinis lizdas yra vienintelis, pridedantis „Giant’s Might“ ar „Savage Endurance“ modifikatorius.

Todėl svarbu nepamiršti, kad nebūtina išlaikyti kiekvieno išorinio lizdo lygį tame pačiame lygyje su likusiais, kad jis būtų subalansuotas su centriniu.
Ši savybė leidžia jums puikiai paskirstyti rankų sielą į išorinius plyšius bet kokiu norimu būdu.
Tačiau centrinis lizdas (kuris prideda laukinės galios/ milžiniškos varžos modifikatorius) niekada negali viršyti žemiausio vieno iš išorinių lizdų lygio.
Pavyzdys: Vienintelis būdas padaryti vidutinį 10 plyšio lygį yra padaryti visus kitus išorinius tarpsnius bent 10 lygio.

Dabar daugelis žaidėjų gali vadinti milžino galios ar laukinio pasipriešinimo modifikatorius ( G/ S trumpai) netikrais arba „pūkais“ BR, kaip jie vadina.
Nors aš sutinku, kad tai gali pridėti daug nereikalingų HP, kurie gali kažkaip iškreipti jūsų BR į neapdorotos galios santykį, tačiau kartu pridedama daugybė ATK statistikos, kuri yra labai svarbi.
Paprasčiau tariant, tam tikru momentu turėtų būti linija, kurios neturėtumėte kirsti, nes be proto didinate ED% ir DR% DR% apskritimus. Tam tikru momentu į priekį būtų geriau pradėti didinti savo centrinį G/ S ratą, o ne dėti daugiau sielų į ED% ir DR% ratus, ir tai yra šio įrašo esmė. Skatinti santykius, kurie, mano manymu, buvo tikrai optimalūs atsižvelgiant į šios funkcijos pažangą.

Padariau keletą skaičiuoklių, kurios leido man sužinoti, kad optimalus dabartinės charakteristikos santykis yra toks, kad apskritimo ED% ir DR% lygiai būtų maždaug <2,5 karto aukštesni už centrinį apskritimo G/ S.
Tai ne tik suteiks jums optimalų ED% ir DR% papildymą jūsų laiku už priimtiną kainą, bet ir suteiks pakankamai HP ir ATK priedų tam, ko jie verti. Atminkite, kad į šiuos papildymus buvo įtraukti visi kiti CD%, CDR% ir premijos nuo baigimo lygio ar kita statistika. Nepamirškite, kad už kiekvienus 5 centrinio rato lygius gausite ir retą premijų statistiką, kuri iš dalies atsveria pagrindinę statistinę BR, kurią gausite padidinę centrinį ratą.

Dabar, jei nuspręsite gauti šiek tiek daugiau BR, nes jums to reikia kelių serverių renginiui, arba galite nuspręsti, kad tikrai norite sutelkti dėmesį į ED% ir DR% apskritimus, manau, kad viskas tarp 2-3 santykio Būtų malonu kurti savo personažą.
Pavyzdys: ED% ir DR% siekia 35 lygio
G/ S centrinis ratas lygyje 35/ 2,5 = 14 ( žinoma, jūs sieksite 15 lygio , nes čia gausite daugiau premijų nei ką išleidote ) .

Jūs galite vadovautis tuo pačiu būdu galvodami apie bet kurį dabartinį savo ED% ir DR% laiko tarpsnių lygį.
Atkreipkite dėmesį, kad jei yra dar vienas lizdas, kuris, be ED% ar DR%, turėtų būti padidintas atskirai nei likęs, mano nuomonė yra, kad geriausias pasirinkimas yra CDR% ir PDEF% laiko tarpai apatiniame kairiajame kampe.

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Esate laukiami mūsų grupės, spustelėkite čia . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“! .