Atskleistos gildijos stovyklos savybės ir paslėpta statistika

Sveiki visi, tai yra vadovas, kuris parodo įvairius gildijos lauko ir jo sąsajos pokyčius, atsižvelgiant į seną jo išdėstymą – gildijos lauko ypatybes ir atskleistą paslėptą statistiką.

Naujas gildijos scenarijus

Visų pirma, žaidimas pakeitė savo tradicinį „Guild“ ekrano meniu ir pridėjo naują, kuris turi daug geresnį išdėstymą, grafinę sąsają ir suteikia lengvą prieigą prie visko, kas susiję su gedimais, kaip matyti žemiau:

Be abejo, tai prideda gaivinančio žaidimo tono, naują spalvingą ir optimizuotą meniu, ir, žinoma, jis ateina ne vienas.
Be naujos gildijos sąsajos, mes taip pat turime keletą funkcijų, optimizuotų gildijos lauko funkcijai.

Gildijos stovyklos vadovai ir gildijos lobiai

Nuo pat išleidimo į gildijos stovyklos funkciją iš karto kreipėsi į mūsų žaidėjus, suteikdami galimybę palaikyti socialinę ir žaidybinę sąveiką gildijoje bei naudingą žaidimą, neatsižvelgiant į VIP lygį.
Po šio atnaujinimo kiekvieną kartą, kai ugnis išauga, viršininkas atsistatys gildijos lauko viduryje, kad visi žaidėjai galėtų nužudyti. Žaidėjai anksčiau negalėjo pulti aikštėje, tačiau galės perjungti taikos ir kovos režimus naudodami mygtuką Funkcija, kaip parodyta žemiau:

Šio naujo tipo žemėlapį galima iškasti tik gildijos lauke, atidarius fotoaparato meniu rodyklę ir palietus jį.
Čia bus rodomi visi turimi išplėstiniai lobių žemėlapiai. Jei jų neturite, būkite kantrūs, kol RNG dievai duos jums šiek tiek!

Išleidus vieną iš šių žemėlapių, stovyklos viduryje bus sugeneruotas papildomas Bosas, kurį gali nužudyti aplinkinių gildijų nariai ir gauti neįtikėtiną atlygį.
Todėl tokių žemėlapių naudojimas leidžia medžioti gildijos lobius, nes gildijos narių, kurie gali būti nužudyti sugeneruotą lyderį, skaičius nėra ribojamas.

Atskleista paslėpta statistika!

Dabar tai mane labiausiai jaudina, bet kiekvienas – už savo įsitikinimus!

Visi paslėpti statistiniai duomenys buvo įtraukti į žaidėjo simbolių informacijos ekraną, kad visi galėtų juos pamatyti!

Anksčiau buvo rodoma tik kritinės žalos procentinė dalis, bet dabar juos galima pamatyti ne tik jūs, bet ir kitų oponentų statistiką.
Tai leidžia mums atlikti daugiau skaičiavimų ir optimizuoti savo charakterį, atsižvelgiant į tos statistikos plitimą ir akivaizdžiai situacijos priešininką, su kuriuo turėsime susidurti vėliau.

Taip pat buvo pridėta nauja statistika „Milžino stiprumas“ ir „Laukinis pasipriešinimas“, kurią teikia naujoji dieviškojo šarvo funkcija.
Jų paaiškinimas pateiktas žemiau, taip pat įtrauktas į klaustuko mygtuką žaidime dieviškojo šarvo ir ginklo įgūdžių sąsajoje:

Šias dvi statistikas galima gauti padidinus kiekvieno aukščiausiojo dieviškojo šarvo ginklo centrinės sferos lygius.
Norėdami pakelti centrines sferas iki tam tikro lygio, visos aplinkinės sferos pirmiausia turi pasiekti tą lygį.

 

Jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos, mes mielai jums padėsime. Esate laukiami mūsų grupės, spustelėkite čia . Arba susisiekite su svetainės administratoriais. Norėčiau pranešti, kad mus taip pat galite rasti „Facebook“! .